Zasady rekrutacji na rok szkolny 2019/2010

1. Nabór do Z Sz.-P/ Gminnego Przedszkola w Ostrowitem obejmuje dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Golub – Dobrzyń.
  2. Do Przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które od początku roku szkolnego w roku kalendarzowym kończą 3 lata i do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym kończą 6 lat, w celu realizacji obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego.
  3. W szczególnie uzasadnionych przypadkach Dyrektor Przedszkola może przyjąć dziecko, które ukończyło 2 i pół roku.
  4. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, za zgodą organu prowadzącego, Dyrektor może przyjąć dziecko spoza Gminy Golub – Dobrzyń.

Kryteria rekrutacji dzieci do Przedszkola

L.p.

Kryteria

Liczba punktów